• Landelijk Bestuur en Ondersteuning

     

    Voorzitter

     

     

    Willem Schewe

    M: 06-53715248

    E: president@ipa-nederland.nl

    Vice-voorzitter

     

     

    George Medendorp

    M: 06-25594184

    E: vice-president@ipa-nederland.nl

    Secretaris

     

     

    Kees Jongh

    M: 06-45474748

    E: secretary@ipa-nederland.nl

    Penningmeester

     

     

    Pieter v.d. Wal

    M: 06-55877360

    E: treasurer@ipa-nederland.nl

    Communicatie

     

     

    Kees Jongh

    M: 06-45474748

    E: communication@ipa-nederland.nl

    Educatie

     

     

    Wesley Miljoen (wnd)

    M: 06-46373185

    E: education@ipa-nederland.nl

    Jongeren contact/ledenwerving/travel

     

     

    Sergej Veenendaal

    M: 06-46262564

    E: vz-amsterdam-nh@ipa-nederland.nl

    Ledenwerving

     

     

    Bert Pel

    M: 06-40861732

    E: ledenwerving@ipa-nederland.nl

     

     

     

     

    ONDERSTEUNING

     

    Privacy officer

     

     

    Arno Jansen (Vrz. AHN)

    T: 

    E: privacy@ipa-nederland.nl

    Webmaster 2e Penningmeester

     

     

    John Korsel

    T: 06-11316251

    E: webmaster@ipa-nederland.nl

    Redactie Magazine

     

     

    Marcel van Beek

    M:

    E: editor@ipa-nederland.nl

    Multimedia/Facebook

     

     

    Lars Hoebers

    M:

    E: multimedia@ipa-nederland.nl

    Contactsecretaris (TRAVEL)

     

     

    Sergej Veenendaal

    M: 06-46262564

    E: travel@ipa-nederland.nl

    Ledensecretariaat

     

     

    Gemma Bousché-Mahler

    M: 

    E: ledenadministratie@ipa-nederland.nl

  • Verdeling districten onder leden Landelijk Bestuur

     

    Noord Nederland                                                George Medendorp
    Twente en Utrecht                                              Wesley Miljoen
    Oost Nederland, Noord en Zuid Limburg               Willem Schewe
    Het Groene Hart, Rotterdam en
    Motorclub                                                         Kees Jongh
    Amsterdam NH en Gooi- en Vechtstreek              Sergej Veenendaal
    Arnhem en Nijmegen                                         Pieter van der Wal
    Zeeland-West Brabant en Brabant oost                John Korsel