IPA Logo MENU
Inloggen

Arnhem

Bestuur Arnhem

Voorzitter
Arno Jansen T: 06-23929399 E: vz-arnhem@ipa-nederland.nl
Secretaris / Ledenwerving
Bert ter Haar T: 06-53899799 E: arnhem@ipa-nederland.nl
2e secretaris
Rita Klaassen T : 06-24831313 E: arnhem2@ipa-nederland.nl
Penningmeester
Fred Holtes T: 06-53847341 E: pm-arnhem@ipa-nederland.nl
2e penningmeester / redactie
Loes Nije T: 06-21210240 E: pm2-arnhem@ipa-nederland.nl
2e Voorzitter / Redacteur / Reiscoördinator
Leen Kip T: 06-50472490 E: red-arnhem@ipa-nederland.nl
ONDERSTEUNING
Evenementen (ondersteuning)
Marjo Koehorst M: 06-45625930 E: evenementen-arnhem@ipa-nederland.nl
Ledensecretaris (ondersteuning)
Bauke Nales T: 026-3514519 E: ledensecretaris-arnhem@ipa-nederland.nl
Ledenwerving (ondersteuning)
Hans Buitelaar M: 06-22377234 E: ledenwerving-arnhem@ipa-nederland.nl
Webredacteur (ondersteuning)
IPA Sportarrangement / Fletcher Hotels (ondersteuning)
Rien de Leeuw M: 06-25054514 E: mhdeleeuw@upcmail.nl
Kaartcommissie (ondersteuning)
Bauke Nales T: 026-3514519 E: b.nales@chello.nl
Coordinator clubhuis (ondersteuning)
Annelies Holtes-Nijemanting M: 06-24977757 E: clubhuis-arnhem@ipa-nederland.nl
Fotograaf (ondersteuning)
Tom Letteboer M: 06-47965357 E: t.letteboer@upcmail.nl
Contactsecretaris (ondersteuning)
Jos Koehorst M: 06-53396303 E: j.koehorst@telfort.nl
LB vertegenwoordiger
Wim Cornelis M: 06-53225353 E: vice-president@ipa-nederland.nl

Menu

Landelijke homepage

Lid worden

Bent u nog geen lid van IPA? U kunt uw lidmaatschap aanvragen door op onderstaande knop te klikken.

IPA lidmaatschap